Práce se zvukem tibetských mís a hlasem

Relaxační a očistné zvukové seance...

 

Relaxační terapie s tibetskými mísami

    Je vhodná pro ty, kteří se zrovna cítí z nějakého důvodu ve stresu, v napětí či pod tlakem vnějších okolností. Tato terapie Vám pomůže znovu nastolit v dnešní uspěchané době čím dál vzácnější vnitřní klid a pohodu.

 

Čištění aurického těla tibetskými mísami

    Touto terapií Vám pomohu vyčistit Vaše jemnohmotné aurické tělo, a tím předejít eventuálnímu onemocnění na fyzické úrovni. Každá nemoc se dříve než dosáhne fyzické manifestace, začne vytvářet na aurické úrovni, kde pozvolna nabírá na síle. Tímto čištěním je možné onu doposud neprojevenou disharmonii vyladit a vznikající nemoc rozpustit.

 

Harmonizace čakerního systému tibetskými mísami

    Název tohoto terapeutického přístupu mluví sám za sebe. Jeho aplikací dosáhneme posílení tělesné vitality a nastolení vnitřní rovnováhy. Samotnému zvučení předchází konzultace s klientem, aby bylo možné určit místo nerovnováhy a zvolit následný postup.

 

Masáž těla zvukem tibetských mís

    Při této terapii Vám budou znějící tibetské mísy přikládány přímo na tělo, přičemž Vám jejich intenzivní léčivé tóny budou prostupovat celým tělem. Tímto Vám nejenže jemně “promasírují“ Vaše vnitřnosti, ale i blahodárně zapůsobí na krev a ostatní životně důležité tekutiny. Vibrace tibetských mís jsou dost klidné na to, aby ztišili nervový systém a zároveň dostatečně silné k tomu, aby pronikly hluboko do těla a prostoupily i kostmi. Vibrace proniknou do míst, kam byste se s rukou a prsty nikdy nedostali a navozují tak léčení, kterého byste jinou cestou jen velice těžko dosáhli.

 

Toning

    Toning je nástroj sloužící k samoléčbě, relaxaci, osobnímu růstu, podpoře kreativity a přispívá také velkou měrou k našemu celkovému vyvážení a dobré náladě. Při vokálním toningu používáme náš hlas k vyjádření specifických zvuků, které nám pomáhají se uvolnit, vyrovnat se, přijímat nebo tvořit, vše v závislosti na daném zvuku a našem záměru.

     Nejedná se o pěveckou techniku a k jejímu zvládnutí nepotřebujete mít ani hudební sluch nebo ohromující hlas. Žádná melodie, žádná slova, žádný rytmus a dokonce ani žádná harmonie – čistě jen zvuk vibrujícího dechu. Toning je velice jednoduchá leč zároveň překvapivě efektivní technika, jejíž vliv a účinky můžete na vlastní kůži zakusit okamžitě a to hned na několika úrovních – fyzické, mentální, emoční a duchovní. 

 

 

Zvuková seance trvá přibližně hodinu a třicet minut a stojí 700 Kč. Při opakovaných zvučeních je samozřejmě možná sleva.

...

Fotografie použita dle Creative Commons A Guy Taking Pictures  © 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode